Žij tak, jako bys nikdy nebyl zklamán .. :)
Designu si zatím nevšímejte, nějak mi to nejde načíst..
Webmiss is Irena Ien , nikita.. :-)
Blog znovu officialne rozjizdim od 29.10.2009

členové kapeli sum 41

5. dubna 2008 v 19:55 | Nerozlučná dvojka!
Představuji vám členy kapely SUM 41.....
Deryck
Jméno: Deryck Jason Whibley
Narozen: 21. 3. 1980; Ajax (předměstí Toronta), Ontario, Kanada
Výška: 168 cm
Rodina: matka Michelle (zdravotní sestra), otce nepoznal, bez sourozenců, oženil se s Avril Lavigne
Úloha v kapele: zpěv, kytara, (popř. klavír), textař
Přezdívky: Bizzy D (zřejmě od "busy Deryck" - příliš zaneprázdněný Deryck), Gunner (v alter ego kapele Pain for Pleasure), Sven (z The Sums)
Deryck je vedle Steva zakladatel kapely. V Sum 41 kromě zpěvu a hraní na kytaru skládá texty. Jejich podoba se postupem času vyvíjí z odbojných písní (např. Fat Lip - refrén vznikl jako protest proti matčině a otčímově přání, aby šel na vysokou) k protiválečným (Still Waiting) a umírněnějším. Vedle hudební tvorby se Deryck "proslavil" i podivným a zřejmě nijak hlubokým vztahem s Paris Hilton. V osobním životě je prý však plachý a tichý. Prohlásil o sobě: "Pokud jsou v místnosti tři lidé, neumím mluvit, komunikovat. Jakmile jich však jsou tisíce a mám mikrofon, mohu mluvit celou noc." V červnu 2005 se zasnoubil s kanadskou rockerkou Avril Lavigne a proslýchalo se, že spolu dokonce čekají potomka. Toto tvrzení ale bylo později vyvráceno. Dne 15. července se před 110 hosty nedaleko Los Angeles tajně vzali.
Steve
Jméno: Steven Martin Jocz
Narozen: 23. 7. 1981; Hasbro, Ontario, Kanada
Výška: 5,91 ft (180 cm)
Rodina: matka Marge, otec Phil (rocker, působí v kapele Covenet), sestra Jen
Úloha v kapele: bicí, (jinak také zpěvák alter ego kapely Pain for Pleasure)
Přezdívky: Stevo 32 (snad proto, že je špatný ve všech sportech a myslí si, že sportovci s číslem 32 jsou úspěšní), Pain (v alter ego kapele Pain for Pleasure), Sergio (z The Sums)
Stevo je s Deryckem spoluzakladatel Sum 41. Tento bubeník, jež hraje obvykle bosý, je nejdivočejším a nejbláznivějším členem kapely. Jeho kousky jsou fanouškům známy třeba už jen z DVD Introduction To Destruction. Je rovněž "frontmanem" metalové alter ego kapely Pain for Pleasure, v níž jako zpěvák opravdu exceluje. Vedle známé písně Pain for Pleasure se ujal např. i songů Reign In Pain či WWVII Part 1 & Part 2.
Cone
Celé jméno: Jason Paul McCaslin
Narozen: 3. 9. 1980; North York, Ontario, Kanada
Výška: 183 cm
Rodina: matka Sharon, otec Paul (pornoherec),sestry Kate a Allison
Úloha v kapele: basová kytara
Přezdívky: Cone (přezdívku mu dali Stevo a Deryck,protože na střední často pojídal "cones" - zmrzlinové kornoutky), Sniper (v Pain for Pleasure), Thurston (z The Sums)
Svou první kytaru dostal Cone ve 14 letech. Než se ale stal basovým kytaristou v Sum 41, přivydělával si jako uklízeč v kině. K Sum 41 se připojil až v roce 1999, kdy nahradil odcházejícího Marka Spicoluka, jež se rozhodl hrát v kapele Avril Lavigne. Podle Conova názoru je právě on tím pravým důvodem, proč nahrávací studio Island Records měsíc poté podepsalo se Sum 41 smlouvu. V písních ho jen těžko uslyšíte rapovat, nemá rap rád. Povahově je nejtižším a nejklidnějším členem kapely a má nemálo fanynek
Dave
Dnes už bývalý člen kapely Sum 41... V květnu roku 2006 se tento skvělý kytarista rozhodl pro ukončení účinkování v Sum 41.... Jeho odchod je prokapelu i fanoušky velká ztráta, ale co se dá dělat... Snad se i bez něj bude Sum 41 dařit a doufám, že za něho brzo najdou náhradu.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 peti peti | Web | 29. června 2008 v 10:42 | Reagovat

dobrá skupina..ale co fotenky nějaký...?...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama