Žij tak, jako bys nikdy nebyl zklamán .. :)
Designu si zatím nevšímejte, nějak mi to nejde načíst..
Webmiss is Irena Ien , nikita.. :-)
Blog znovu officialne rozjizdim od 29.10.2009

Červenec 2008

Diplomy za osumnáctou bleskajdu:-)

19. července 2008 v 21:02 | Irenka
Omlouvám se za zpoždění, ale od 20.8 do 31.8 sem v chorvatsku a asi nebudu v provozu od 12.8-18.8(asi) měli bychom jet na chatu a nevim jestli stihnu dat vedet vsem SBenkam:( mam fofr:( kdyztak prominte. a kdybych prijela drive tak tu nebudu protoze nam nejak blbne internet.dekuju za pochopeni

Omlouvám se:-)

19. července 2008 v 13:24 | Irenka |  Jiné..
Ahojky, omlouváms e že jsem sem ted nic nedávala a že sem tedka jeste čtrnáct dní nic nedám. Jedu do chorvatska a měla jsem velké přípravy. taky si užijte prázkdniny. a nezlobte se na mne žew sem sem nic nedala. terším se na vaše komentáře. ahojky:-)

18.bleskajda♥

11. července 2008 v 13:39 | Irenka |  Bleskovky+Diplomy
1)tě péro
2)Líbí se Ti koně?
3)jak trávíš prázdniny?
4)Těšíš se do školy?
5)Hlála si někdy bowling?
6)máš sourozence?
7)díky za účast
8)co na diplom?
9)Ahojík.... azase se stav♥

3.kolo SONB!

11. července 2008 v 13:33 | Irenka
hláskujte

Diplom za účast v SONB-Sam

7. července 2008 v 17:01 | Irenka
Anketa dopadla takhle:

Kdo má VYPADNOUT??

Sam52 % (11 hlasy)52 %11 hlasy
Elinka48 % (10 hlasy)48 %10 hlasy
Takže gratulujeme SAM! za krásné 5.místo

Diplomky za bleskajdu

7. července 2008 v 16:55 | Irenka
Díky za účast

Anketa o SONB

6. července 2008 v 13:10 | Irenka
hlasujte

Diplomky for me!

5. července 2008 v 21:06 | Irenka
Martínek!!!:-)
Agostino:-)peknej mixer:-)
Moje nej skupina
Díky holky!!

17.bleskajda

5. července 2008 v 20:33 | Irenka |  Bleskovky+Diplomy
1)ahojky
2)jak se daří?
3)Jak často sem chodíš?
4)Co se ti tu nelíbí?
5)Co bys změnil/a?(neříkej"nevim")
6)Si moje Sbénko?
7)pokud ne, chceš být??
8)Příjdeš zase??
9)Co sem mám dát?(neříkej"nevím")
10)co na diplomek?
11)díky a zase přijd
Ahojky!

Avril Lavigne- životopis(dlouhej jako kráva)+fotky

4. července 2008 v 10:37 | Irenka

Avril Ramona Lavigne (narozena 27. září 1984) je kanadská rocková zpěvačka a držitelka ceny Grammy.


Avril Lavigne-rozhovor s ní

4. července 2008 v 10:27 | Irenka♥
......Jaká jsi byla ve škole?
Úplně obyčejná holka, co chodí do normální školy. Žádná šprtka, neměla jsem maléry, ale taky jsem často nedávala pozor. Spíš mě bavilo si donekonečna povídat. Takže jsem si to, bez povšimnutí učitelů, užívala. Patřila jsem do bandy teenagerů, co chodili na párty a věčně zaspávali, ale mimo to jsem taky zpívala.
Měla jsi vždy jasno v tom, co chceš dělat?
Můj sen byl odjakživa jasný - zpěvačka. Prozpívávám se životem a to prostě miluju. Když jsem vyrůstala, zpívala jsem, kde se dalo. V klubech, na různých akcích, ve škole, v kostele, kdekoliv. Ovšem kupodivu jsem se taky chtěla stát policistkou. Myslela jsem si, že moje poslání je protivný polda!

Podporovala tě škola ve tvých snech?
Učitelky věděly, že chci zpívat, protože jsem chodila do sboru. Ale nemyslím si, že by si uvědomovaly, jak to vlastně mám. Ve škole nebyla žádná poradna pro kariéru, takže nikoho moc nezajímalo, co chceš dělat. Když už se někdo zeptal, řekla jsem pravdu. Když mi to chtěli rozmlouvat, naprosto jsem vypnula! V takových chvílích si musíš věřit.

Kdo ti dodával odvahu?
Kamarádi byli skvělí, vždycky se na moje vystoupení přišli podívat. Největší podporu jsem ale nacházela v rodině a managementu. Chovali se neuvěřitelně. Je strašně důležité mít kolem sebe lidi, kteří v tebe věří, stejně jako ty sama, protože existují chvíle, kdy se o ně potřebuješ opřít. A můžu říct, že oni nikdy nezklamali.

Jak jsi vplula do pravidel hudebního šoubyznysu?
Po pravdě, nějaké záležitosti kolem byznysu mi unikly a byla jsem z toho pěkně zmatená. To je taky jeden z důvodů, proč vedle sebe musíš mít lidi, na které je spolehnutí, podporují tě a jednají na rovinu. Dělají rozhodnutí v můj prospěch a já vím, že je to tak správně.

Co když narazíš na odmítnutí?
Od začátku jsem všechno říkala přímo, snažila se o vstřícnost a dávalo najevo "taková jsem, cítím se šťastně a chci taková i zůstat". Takhle jsem se otitulovala a pak se ani nikdo nepokusil nastylizovat mě do popové princezny. Věděli, že do toho nepůjdu, nebyla bych to já.

Jak na tebe ostatní reagují teď, když jsi slavná?
Zůstávám v kontaktu se svými přáteli, ti se nezměnili. Ale nemám si co říct s někým, kdo se mnou není v pohodě. Pokud mě někdo pomlouvá, nebo kritizuje, ignoruju ho. Když se budeš zabývat maličkostmi, nezbude ti čas na ostatní, důležitější věci.

Je tvůj život takový, jaký sis ho vysnila?
Na patnáctiletou holku se to všechno událo děsně rychle. Podepsala jsem smlouvu, natočila desku a pak to vylítlo, explodovalo... Velká změna a obrovská zkušenost, ale musím říct, že si to užívám. Žiju svůj sen. Je to tvrdá práce a někdy jsem ze všeho strašně unavená, ale toužila jsem potom a tak to mám:-) Stát se zpěvačkou stálo za to.

Naučila ses vypořádat s kritikou?
No... bez ní to nejde, tak jsem s tím dopředu počítala a doufám, že už mě žádná kritika nerozhodí. Nic moc proti tomu nezmůžeš, takže jediné, co ti zbývá, je připravit se na nejhorší. Hlavně se nenechat rozčílit každou špatností, kterou o tobě řeknou.

Poraď něco holkám, které chtějí dosáhnou svého snu.
Bude to znít tvrdě, ale... Není nic platné jen sedět doma a snít. Zhmotni své představy a zkus je realizovat. Je to jediný způsob, jak dát o sobě vědět. Nesnaž se být za každou cenu jiná, prostě buď, jaká jsi. Vytěž ze své jedinečnosti.

Vanessa Hudgens(hsm- gabriella montez)

4. července 2008 v 10:25 | Irenka
Obrázek “http://img.osobnosti.cz/foto/vanessa-anne-hudgens/vanessa-anne-hudgens.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

herečka, zpěvačka

Datum narození: 14.12.1988 Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA Znamení: Střelec

Životopis:
Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-čínský-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy a tak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records ! Její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me".
fotky:
Vanessa Anne Hudgens

Zac Efron♥(hsm- troy bolten)

4. července 2008 v 10:21 | Irenka
Profese: herec
Datum narození: 18.10.1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA
Životopis: Americký herec- Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney).

Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Druhé pokračování tohoto filmu je plánováno na konec roku 2007. Předtím se ale Zac Efron objeví v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray.
a zase párek fotek:-D
Zac Efron
http://www.20minutos.es/data/img/2006/12/22/543614.jpg
Zac EfronObrázek “http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/08_04/049highschool3_468x467.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Ashley Tisdale(HSM-Sharpey)

4. července 2008 v 10:16 | Irenka
Jméno : Ashley Tisdale
Povolání : Modelka , herečka , zpěvačka
Datum narození : 2. 7. 1985
Místo narození : West Deal , New Jersey
Znamení : Rak
Rodiče : Lisa a Mike
Sourozenci : Starší sestra Jennifer
Životopis:Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obraovce v několika epizodách různých seriálů např : Smart Guy,7th Heaven,Grounded for life,Boston Public,Strong Medicine,Charmed a Beverly Hills 90210.Měla také roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001 . Poté se Ashley Tisdale stala známou . Nejvíc jí proslavila role ve filmu High School Musical .Kromě herectví se věnuje také hudbě .Už ve 12 letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona . Své první sólové album vydala 6. 2. 2007 .
A teď pár foteček!

Lucas Grabeel(hsm-rayen)

4. července 2008 v 10:07 | Irenka

Lucas Grabeel- životopis + fotky

8.12.2007 12:39 | Zdeňula a Peťula | Hight school musical
Celé jméno: Lucas Grabeel
Datum narození: 23.11.1984
Měnší roli měl v seriálech jako třeba Veronica Mars. Role v HSM mu přinesla slávu, stejně jako u Zaca, Van a Ash... Ale stejně nepatří mezi nejpopulárnější hvězdy světa... (škoda)
Lucas je velmi tanečně nadaný- svůj talent předvedl jako Ryan Evans ve filmu HSM. Ještě ale nevydal své CD. Věřím, že ale brzy přijde, protože Lucas má hezký hlas...
napište do komíků pro co jste hláskovali:-)

2.kolo SONB!Hlasujte!!!!

1. července 2008 v 17:31 | Irenka
Tak hláskujte, jde o všechno!

1.kolo skončilo........Fleky nás opustila:(

1. července 2008 v 17:29 | Irenka
je mi to moc líto ale 6.místo v SONB obsadila Fleky a v soutěži již dále nepokračuje!s celkovým počtem hlasů:0
Anketa dopadla takhle.:

Anketa

Kdo se dostane do 2.kola??
Fleky0 % (0 hlasy)0 %0 hlasy
Elinka6 % (1 hlas)6 %1 hlas
Sam59 % (10 hlasy)59 %10 hlasy
Aniettka12 % (2 hlasy)12 %2 hlasy
Kajina18 % (3 hlasy)18 %3 hlasy
Pattinka6 % (1 hlas)
6 %1 hlas
12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)12 % (2 hlasy)

Mám nové Sbénko!

1. července 2008 v 7:56 | Irenka |  Jiné..
Ahojky takže toto je mé nové sbénko!
jsem za něj moc ráda, namém blogu se stále aktivní:-)
I love you!