Žij tak, jako bys nikdy nebyl zklamán .. :)
Designu si zatím nevšímejte, nějak mi to nejde načíst..
Webmiss is Irena Ien , nikita.. :-)
Blog znovu officialne rozjizdim od 29.10.2009

Červen 2009

Ahojeeeec

30. června 2009 v 12:10 | Irísek♥ |  ♥♥Deníček♥♥
Ahojky:-) Lidi zase sem se tejden neozvala co.. parddon.. Ale vono se ani tak nic nedělo.. Snad jen výzo, mam tři trojky.. no nic moc:-D Jinak v sobotu byla kalba ve starý pace, takze super:-) A v pondeli, coz bylo vceraa (?) :-D , sem byla nakupovat v jičíně..:-) no mam toho celkem dost, a mezi tim jeste čeervený tenisky. kdyz sem to řekla Martě, že je mam, rekla, ze zejtra tam spolu jedem a ze je musi mit taky. Takze zřejm,ě dneska jedem, a asi budeme mit stejny:-D no co.. jako sesttry:-D tak ahojky:-)

Vysvědčení z klavíru - 23.6.2009

23. června 2009 v 21:09 | Irísek♥ |  ♥♥Deníček♥♥
Ahojky. Tak se vám zase poctivě ozývám:-) Dneska ráno jsem šla pěšky, a protože jsme se ve škole fotili, vzala sem si sukni. Jenže vono začlo pršet a já samozřejmě neměla deštník! Takže sem se fotila uplně durch:-D NO paráááda. Pak sem šla na oběd byl celkem Ok. Pak do hudebky pro výzo z kalvíru. Mam závěrečný, ukončuuu první stupeň. a mám samý jedničky:-) týýjo:-) já jedu:-D ne for..:-D Pak sem sla za deniskou do knihovny. Mě do knihovny nikdy netahejte, ja si pak vypucim hafo moc knih a čtu a čtu a čtu. Románky..:-) Dneska sem si pucila neco o anorexii, melo to 130 stran, a uz to mam přečtený. Ale bylo to smutný dvě holky v mym věku tam umřely:( No nic, prošvihla sem ordinaci, ale co..:-) Tak ahojky zejtra se zasejc ozvu..:-)

Den blbec - 22.6.2009

22. června 2009 v 14:34 | Irísek♥ |  ♥♥Deníček♥♥
Ahojky. Tak tady máme pondělí a tak jsem si řekla že napíšu. Ráno jsme ve škole odevzdávali učebnice, a přijjímali sme nový. No to je hrůůza.. v biologii budeme brát šutrologii:-D Takze hruuza.. No ale rano se mi hrozne zhorsila nalada rači nechtejte vedet proc.. a tedka se mi zase desne zlepsila:-) Ale co.. Jak ste na tom s klukama?? já někdy zastávám názor že kluci jsou retardi a svině. jen si to vemte, holka neco udela, a hnedka je ona ta děvka. Neco neudela, a zase je ona ta děvka. proste to podle me mame v zivote težší..:-) a co vy a kluci?:-) pochlubte se:-)

Pardooon..:-(

19. června 2009 v 13:10 | Irísek♥ |  ♥♥Deníček♥♥
lidičky omlouvám se vám za to že jsem tady tak dlouho nebyla. Ale v květnu jsem přidala strašně moc článků a vlastně jsem si uvědomila, že nic jiného už ani nedělám. Proto mi trvalo tak dlouho, než jsem opět přisedla k blogu. Ale teď už jsem tady.. Pardooon fakt..:-) Asi sem budu občas něco psát abych věděla co jsem v ty dny třeba dělala. Mohla bych to takhle dělat každý den... Jako že ybch napsala co se ten den dělo a tak.. A mězitím bych mohla čas od času přidat náký pixels nebo tak... :-) tak se mějte, smějte, nezlobte se na mě a ahojá

Vaše Irenka :-)